Aktuality & Upozornění

Draženov má novou komunikaci

DSC01133male

V Draženově byla dokončena společná investiční akce obce Draženov a SÚSPK - nová komunikace, oddělená kanalizace, chodníky a zastávkové zálivy. Slavnostního otevření se zúčastnil nový náměstek hejtmana Plzeňského kraje Pavel Čížek, pásku společně s ním přestřihli starosta Draženova Štěpán Sladký, ředitel SÚSPK Pavel Panuška a ředitel realizační firmy Josef Ředina.


11/2016


„Čtyřbarevná komunikace“ vyřešila požadavky Biskoupek

b1_male

Silnice III/23514 a III/23320 mezi Terešovem – Biskoupky a Vejvanovem byla uvedena do plného provozu.


V Plzeňském kraji se v roce 2016 opravilo nebo postavilo nejvíce km silnic v ČR

no-img

Mladá fronta Dnes v 9/2016 uveřejnila přehled nově opravených nebo postavených silnic v ČR v roce 2015, zveřejnila i náklady na jeden kilometr silnic a celkovou zadluženost krajů. Plzeňský kraj hospodaří jako jediný v ČR bez dluhů, v roce 2015 se v kraji postavilo, nebo opravilo 1039 kilometrů silnic.


Vedení SUS poděkovalo hejtmanovi

hej2

Hejtman pan Václav Šlajs se přišel před koncem svého funkčního období rozloučit se silničáři. Za Správu silnic mu poděkoval ředitel pan Pavel Panuška. Mimo jiné vyzdvihl jeho pozitivní přínos pro financování oprav silnic. Hejtman si odnesl i drobné dárky, m.j. bačkory, hůl a zmijovku…...


10/2016


DALŠÍ ŠUMAVSKÁ SILNICE JE ZREKONSTRUOVANÁ

antygl2

Úsek silnice III/16910 ze Srní do Antýglu, byl slavnostně otevřen 6. října 2016. Navazuje na v loňském roce opravenou silnice mezi Srním a Modravou. Oprava byla dokončena před plánovaným termínem. Dodavatel ji provedl ve výborné kvalitě," hodnotil stavbu generální ředitel Správy a údržby silnic Plzeňského kraje Pavel Panuška. Průjezdnost i bezpečnost silnice se díky opravě zlepšily o tisíc procent, hodnotí stavbu místní starostové.


10/2016


sdílet na facebook