Aktuality & Upozornění

SÚSPK_075_181015_p

Nejlepší pracovníky SUS PK ocenil hejtman

IMG_0124

Poprvé v novodobé historii existence Správy a údržby silnic Plzeňského kraje ocenil hejtman pan Václav Šlajs nejlepší pracovníky.

Hejtman poděkoval za dobrou práci nejen oceněným, ale i všem pracovníkům SÚS PK , kteří se na dobrých výsledcích firmy podílejí.

S poděkováním se také přidali náměstek hejtmana pan Jaroslav Bauer a generální ředitel SÚS PK pan Pavel Panuška. Ocenění převzali děkovné listy a pamětní medaile, dámy i malé kytičky.


„Čtyřbarevný“ asfalt

IMG_0124

Na silnici druhé třídy II/204 Kaznějov – Mrtník byla zahájena stavba zkušebního úseku, tak zvaného „čtyřbarevného“ asfaltu.


Slavnost na Tyršově mostě

002

Na Tyršově mostě v Plzni – Doudlevcích se uskutečnila malá slavnostní událost, když Sokolové v rámci Plzeňských slavností pohybu odhalili pamětní desky výtvarníka Jiřího Rajchla. 


Aglomerační okruh už slouží motoristům

agro_Kopie č. - 007

Nově zrekontruvané ÚTVAR v okrese Plzen sever otevřeny

Dnes  byl v okrese Plzeň – sever slavnostně otevřen Aglomerační okruh. Jedná se o rekonstrukci silnic II/204 a II/205 na čtyřech samostatných úsecích, vždy mezi jednotlivými obcemi Nekmíř – Tlucná, Tlucná – Loza, Loza – Mrtník a Loza – Dolní


Do Sušice a na Šumavu po kvalitní silnici

030

Z Horažďovic do Rabí na Klatovsku po nové silnici ve výborné kvalitě

Dnes byl slavnostně otevřen v obci  Rabí na  Sušicku  první  ÚTVAR  rekonstruované  silnice II/169 od Horažďovic do Rabí. Rekonstrukce silnice probíhala za částečného provozu, protože na    tomto silničním tahu nebylo možné najít vyhovující objízdnou trasu.ilničáři zesílením konstrukčních vrstev  zvýšili únosnost komunikace, která byla dlouhodobě ve špatném stavebně-technickém stavu.


sdílet na facebook