Aktuality & Upozornění

Uzavírka mostu u Dolan omezí dopravu na půl roku

uzavirka

Na značné komplikace v dopravě se od května musí připravit řidiči z Chrástu, Dolan a okolí. Dopravní omezení si vyžádá dlouhodobá rekonstrukce mostu přes Berounku u Dolan na frekventované silnici II/180. Uzavírka mostu potrvá do konce listopadu letošního roku.


Rekonstrukce mostu v Dolanech

stav před rekonstrukcí_1

V druhé polovině měsíce května bude zahájena rekonstrukce historického mostu přes Berounku. Most byl vybudován ve 30. letech 20. století a nachází se mimo zastavěné území. Převádí dopravu přes řeku po silnici II/180 pod obcemi Dolany a Chrást.


III/11724 obchvat Rokycany – Hrádek, 2. úsek

4_2018_obchvat Rokycany 2

V letošním roce bude pokračovat stavba Obchvat Rokycany – Hrádek. První etapa této stavby, komunikační propojení ulic Šťáhlavská a Veselská, byla dokončena v roce 2013. Stavba druhého úseku bude navazovat v křižovatce s ulicí Veselská a končit v Hrádku v části Nová Huť. Délka druhého úseku je navržena na 3,35 km, celková délka stavby pak bude 5,5 km.


VZ: TOEL pro SÚSPK (2018-2019) – předběžné tržní konzultace dne 5.3.2018 od 10:00

VZ TOEL

Cílem předběžné tržní konzultace bude zejm. zjištění jaký způsob stanovení kupní ceny extra lehkého topného oleje po dobu účinnosti rámcové dohody, považují na konzultaci zúčastnění dodavatelé za nejvhodnější.


Vyhlašování veřejných zakázek na opravy a rekonstrukce silnic II. a III. tříd v roce 2018

8

Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace (dále jen SÚSPK), realizuje v letošním roce 67 staveb z finančních prostředků Plzeňského kraje v celkové hodnotě 555 milionů korun vč. DPH, ze součtu 67 staveb je 11 staveb mostních (vč. propustků), jedna stavba opěrné zdi, jedna výstavba cyklostezky a převážná část - 56 staveb je silničních, celkově se jedná o opravu přes 68 km silnic.


sdílet na facebook