Aktuality & Upozornění

SÚSPK_075_181015_p

Cyklostezka Bukovec - Chrást u Plzně

no-img

Správa a údržba silnic Plzeňského kraje zahájila realizaci stavby „Cyklostezka Bukovec – Chrást u Plzně“ spolufinancovanou z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP)


Cena ministerstva dopravy - Městský okruh, úsek Křimická (Chebská) - Karlovarská v Plzni

Cena MD_MO II

Stavba městského okruhu byla oceněna za unikátní stavebně konstrukční řešení důležité dopravní stavby, která velmi významným způsobem ulevila přetížené dopravě v centru města Plzně. Zárověň je stavbou dopravní infrastruktury, která zaujme nejen technologicky, způsobem provedení a uživatelsky, ale i svou podobou a zasazením do prostředí. Je možné ji přirovnat ke krajkovému závoji ležérně pohozenému v krajině.


Napojení severního Rokycanska na dálnici D5, I.etapa

no-img

 

Správa a údržba silnic Plzeňského kraje připravila další významnou dopravní stavbu Plzeňského kraje, a to „Napojení severního Rokycanska na dálnici D5, I. etapa“, spolufinancovanou z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP)

 

 


Silničáři z celé republiky se sešli v Trpišově

no-img

Přinášíme Vám článek "Silničáři z celé republiky se sešli v Trpišově".

 

Trpišov na Chrudimsku hostil po jarním semináři o silniční zeleni s účastí ministra životního prostředí další významné silničářské setkání. Sjeli se sem ředitelé krajských správ a údržeb silnic a další odborníci z této oblasti. Mezi hlavní témata jednání patřilo financování oprav mostů, mluvilo se ale třeba také o blížícím se světovém silničním kongresu. Ten po více než půl století opět hostí Praha.


Cena veřejnosti ČDS&T 2022

Cena veřejnosti ČDS&T 2022

Dne 8.června 2023 proběhlo v Praze vyhlášení výsledků 20. ročníku tradiční celostátní soutěže ČESKÁ DOPRAVNÍ STAVBA & TECHNOLOGIE ROKU, kde Správa a údržba silnic Plzeňského kraje získala CENU VEŘEJNOSTI v kategorii silniční a dálniční stavba do 50 mil. Kč za realizovanou stavbu: „Most e.č. 193-022b Horšovský Týn“.

 


sdílet na facebook