Aktuality & Upozornění

SÚSPK_075_181015_p

Vedení SUS poděkovalo hejtmanovi

hej2

Hejtman pan Václav Šlajs se přišel před koncem svého funkčního období rozloučit se silničáři. Za Správu silnic mu poděkoval ředitel pan Pavel Panuška. Mimo jiné vyzdvihl jeho pozitivní přínos pro financování oprav silnic. Hejtman si odnesl i drobné dárky, m.j. bačkory, hůl a zmijovku…...


10/2016


DALŠÍ ŠUMAVSKÁ SILNICE JE ZREKONSTRUOVANÁ

antygl2

Úsek silnice III/16910 ze Srní do Antýglu, byl slavnostně otevřen 6. října 2016. Navazuje na v loňském roce opravenou silnice mezi Srním a Modravou. Oprava byla dokončena před plánovaným termínem. Dodavatel ji provedl ve výborné kvalitě," hodnotil stavbu generální ředitel Správy a údržby silnic Plzeňského kraje Pavel Panuška. Průjezdnost i bezpečnost silnice se díky opravě zlepšily o tisíc procent, hodnotí stavbu místní starostové.


10/2016


V Zahořanech byla otevřena zrekonstruovaná silnice

zah

V Zahořanech byla slavnostně otevřena 1. etapa rekonstruované části průtahu silnice III/1836. Mimo rekonstrukce vozovky bylo provedeno i celkové odvodnění, výstavba nových chodníků, úprava sjezdů a úprava autobusových zastávek. Stavbu slavnostně otevřeli senátor Jan Látka, poslanec Karel Šidlo, ředitel realizační firmy COLAS Pavel Hudler a za investora, za Plzeňský kraj náměstek hejtmana Jaroslav Bauer a ředitel SÚSPK Pavel Panuška. U stříhání pásky nechyběl a všem poděkoval starosta Zahořan pan Miroslav Jandečka.


9/2016


Silnice Kostelec – Ostrov u Stříbra byla slavnostně otevřena

kost12

Za účasti hostů, náměstka hejtmana Plzeňského kraje pana Jaroslava Bauera, starosty Kostelce pana Františka Trhlíka, generálního ředitele SÚSPK pana Pavla Panušky, spolumajitele firmy Berdych plus, spol. s r.o. ing. Radka Kováře a dalších, byla slavnostně uvedena do provozu zrekonstruovaná komunikace III/ 19333 mezi Ostrovem u Stříbra a Kostelcem.


9/2016


DOPRAVNÍ STAVBA ROKU 2015 - OKRUŽNÍ OVÁLKA

diplom

Ve čtvrtek 16.června byly na galavečeru v Praze v Betlémské kapli oceněny stavby přihlášené do soutěže „Česká dopravní stavba roku 2015“


sdílet na facebook