Aktuality & Upozornění

SÚSPK_075_181015_p

Plán stavebních akcí na rok 2016


V roce 2016 opět opravíme 500 kilometrů silnic II.a III. tříd

no-img

Poslední korekcí prochází plán oprav na letošní rok. Zatím máme připraveno více jak 120 stavebních akcí. V loňském roce se nám podařilo opravit 500 kilometrů silnic, t.j.10 % z celkové délky „našich“ komunikací. V nastoupeném trendu budeme pokračovat i v letošním roce. Ve větší míře se opět použijí nové technologie, pokládky recyklovaných živic se stroji Bagela, tenkovrstvé asfalty, spárování trhlin, mikrokoberce a v letošním roce začneme také využívat vlastní nový stroj na vodorovné značení silnic. Rovněž zajistíme vlastní dopravou návoz kamenných drtí v množství cca 27 500 tun.


2/2016


Opravujeme to pro Vás

Začátek

Správa  a  údržba  silnic Plzeňského kraje jako první v ČR navázala na pozitivní zkušenosti ŘSD 


Na úvod roku 2016 noticka ředitele SÚS PK

no-img

V loňském roce 2015 jsme opravili 11% svěřených komunikací II. a III. tříd. Náš zřizovatel Plzeňský kraj, nám na letošní rok na opravy silnic vyčlenil 570 miliónů korun, to je navýšení oproti minulému roku o více jak 15 miliónů. Ve větší míře se zaměříme na opravy dojezdů do obcí a na zvýšení bezpečnosti dopravy, kde vlastními silami začneme udržovat vodorovné dopravní značení. 


Okružní„oválka“Letkov byla slavnostně uvedena do provozu

letkov_1

po téměř měsíci intenzivní práce, za účasti náměstka hejtmana Plzeňského kraje pana Jaroslava Bauera, ředitele SÚS pana Pavla Panušky, předsedy představenstva realizační firmy Znakon pana Vladimíra Kotrcha a dalších významných hostů, byla okružní oválná křižovatka slavnostně otevřena. Přestavbou křižovatky bylo odstraněno místo s absolutně největším počtem nehod na jižním Plzeňsku.


12/2015


sdílet na facebook